Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 284

O nas

Studio projektowe, które tworzy wyjątkowe i niezapomniane realizacje aranżacji wnętrz. Oferuje pełną usługę w zakresie Architektury Wnętrz, w tym renowacji i modernizacji, projektowania mebli na zamówienie, analizy przestrzennej i planowania inwestycji.

Nieustannie poszukując nowych, interesujących rozwiązań oferujemy wysokiej klasy projekty wnętrz. Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów doskonaląc i uzupełniając naszą ofertę o nowe pomysły na realizację każdego etapu projektu. Łączymy doświadczenie z umiejętnością sprawnego projektowania oraz merytorycznej obsługi inwestycji w zakresie zestawień materiałowych i wstępnych kosztorysów.

Nasza praca

Studio oferuje szeroki zakres usług związanych z projektowaniem wnętrz. Wykorzystujemy nasze umiejętności do stworzenia miejsc, które są kochane przez swoich użytkowników, przyjemne w użytkowaniu i ekonomiczne podczas eksploatacji.

Duża część naszych klientów to kreatywne firmy z różnych branż, które się stale rozwijają wychodząc naprzeciw potrzebom rynku / klienta. My pracując w bliskich relacjach z naszymi klientami mamy możliwość odpowiadać na bieżące potrzeby dynamicznych środowiskach, wspierając ciągły ich wzrost i rozwój.

Nasza ambicja

Najlepsze wyniki uzyskujemy na początku współpracy przy projekcie. To pomaga w określeniu jasnych potrzeb, dobrej sytuacji budżetowej i solidnych planów projektowych. Im szybciej dostaniemy możliwość wsparcia, tym lepiej.

Aby nasza praca z klientami była pełna, ważne jest dla nas, aby poznać i naprawdę zrozumieć ich potrzeby. Dużo czasu poświęcamy aby stworzyć długoterminowe relacje, które pozwolą nam wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju ich firmy.


ETAPY NASZEJ PRACY

 

01-1 02-1 02-11 03-1 04-1 05-1