loading
logo

Hi, We'reMANUTTONE

Portfolio
STUDIO

Manuttone jest studiem projektowym, które tworzy wyjątkowe projekty i niebanalne realizacje aranżacji wnętrz. Oferujemy pełną usługę w zakresie:

  • analizy przestrzennej i kontekstowej 
  • opracowanie pre-koncepcji, często przy użyciu sztuki  “storytellig" 
  • autorskie projekty mebli oraz detalicznych rozwiązań w przestrzeni
  • opracowanie detaliczne w zakresie doboru elementów FF&E 
  • opracowanie pełnej dokumentacji przetargowej, wykonawczej
  • nadzoru autorskiego.

Wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów doskonalimy się, uzupełniając naszą ofertę o nowe pomysły na realizację każdego etapu projektu. Łączymy doświadczenie z umiejętnością sprawnego projektowania oraz merytorycznej obsługi inwestycji w zakresie zestawień materiałowych i wstępnych kosztorysów.

Nasza praca

Studio oferuje szeroki zakres usług związanych z projektowaniem wnętrz. Wykorzystujemy nasze umiejętności do stworzenia miejsc, które są kochane przez swoich użytkowników, przyjemne w odbiorze. Dużą wagę przykładamy do jakości wykończenia tak aby zaprojektowane przez nas wnętrza były ekonomiczne i trwałe podczas eksploatacji.

Będąc w bliskich relacjach z naszymi klientami mamy możliwość odpowiadać na ich bieżące potrzeby związane z dynamiką działalności, wspierając ciągły ich wzrost i rozwój.

Nasza ambicja

Najlepsze wyniki uzyskujemy od początku ścisłej współpracy przy projekcie. To pomaga w określeniu jasnych potrzeb, dobrej sytuacji budżetowej i solidnych planów projektowych. Im szybciej dostaniemy możliwość wsparcia, tym lepiej.

Aby nasza praca z klientami była pełna, ważne jest dla nas, aby poznać i naprawdę zrozumieć ich potrzeby. Dużo czasu poświęcamy aby stworzyć długoterminowe relacje, które pozwolą nam wspierać naszych klientów na każdym etapie rozwoju projektu.

Zespół

BASIA
generalny projektant wnętrz
właściciel biura z bogatym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz i zarządzaniu zespołem. Sprawuję nadzór nad koordynacją branżową projektów i budów
JUSTYNA
architekt / starszy projektant wnętrz
specjalizuje się w tworzeniu koncepcji, projektów wykonawczych wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem sektora architekt / projektantka wnętrz, doświadczona w tworzeniu koncepcji oraz technicznych i szczegółowych aspektach projektów Hospitality oraz stref F&B.
OLA
architekt / FF &E projektant
MAŁGOSIA
projektant wnętrz / projektant mebli

Nasze usługi

PRZYWITANIE - ZAPOZNANIE

brief

oferta

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

etap koncepcji

etap przetargowy

etap wykonawczy

BIEŻĄCY KONTAKT

monitorowanie potrzeb klienta

wsparcie na etapie wyboru wykonawcy fit-out

KOORYNACJA PROJEKTU

koordynacja branżowa w biurze i na budowie

szybkie reagowanie na potrzebne zmiany

NADZORY AUTORSKIE

kontrola zgodności wykonania z projektem

elastyczne dostosowanie rozwiązań do bieżących potrzeb budowy

WIELKIE OTWARCIE

jesteśmy do dysppozycji klienta podczas prac wykończeniowych oraz odbiorów, tak aby wspólnie móc cieszyć się otwartą i odebraną inwestycją

NAGRODY

Referencje