loading
logo

Hi, We'reMANUTTONE

Portfolio

TO BYŁO TROCHĘ NIEWYOBRAŻALNE

To było trochę niewyobrażalne …

Mamy nadzieję, że masz się dobrze i że udaje ci się znaleźć sposoby radzenia sobie z obecną sytuacją najlepiej jak potrafisz. Ta obecna sytuacja jest bezprecedensowa i wcześniej niewyobrażalna.

Jesteśmy rozproszeni poza naszą stałą biurową siedzibą. Jesteśmy w naszych azylach domowych, ale wciąż połączeni ze sobą i z naszymi klientami.

Masz swoje ulubione miejsce w domu? Jakiś kącik, rzecz …

Myślenie …

Nasza dotychczasowa działalność opierała się na ścisłej, bardzo indywidualnej współpracy z klientem. Hołdując zasadzie lepiej mniej a dokładniej. To tak jak z zakupami … nie kupujemy rzeczy aby mieć, ale kupujemy rzeczy niezbędne, dobrej jakości, które nam będą dobrze służyły przez lata.

Jesteśmy przekonani, że zamknięcie w naszych domach teraz, da nam czas na włączenie myślenia na następne miesiące i lata
Czas na przerwę i przemyślenie naszego podejścia, nie tylko do biznesu i gospodarki, ale także tego, jak chcemy układać nasze życie w przyszłości.

Odkrywanie …

Kiedy wszystko zostało wywrócone do góry nogami my zastanawiamy się jakie wyciągnąć wnioski. Kto by pomyślał miesiąc temu, że wszystkie profesjonalne zajęcia sportowe, mecze, rozgrywki zostaną anulowane, wszystkie teatry, wszystkie instytucje artystyczne zamknięte, nie będziemy mogli planować podróży i wszyscy będziemy zamknięci w naszych domach, gdzie niektórzy z nas pracują, inni już niestety nie.

Do tej pory rzeczy mogły się zmieniać, kiedy tego MY chcieliśmy lub kiedy tego potrzebowaliśmy. Teraz to wirus zmienia nam rzeczywistość i rzeczy. Pod jego dyktando tworzymy, jednoczymy się i odkrywamy nową rzeczywistość

Szansa …

Aktualna sytuacja wymuszonego zastoju w naszej kulturze, społeczeństwie i gospodarce powinna dać nam możliwość zastanowienia się nad tym, gdzie jesteśmy teraz a przede wszystkim dokąd chcemy iść.

Upatrujmy zatem szansy na:

naprawę rzeczy, które wymagają naprawy,

stworzenie rzeczy, które wymagają stworzenia

zmianę rzeczy, które wymagają zmiany.

Motto …

Chcemy podążać ścieżką świadomego myślenia o otaczającym nas świecie i ludziach.

Dołącz do nas!